22 May 2019

Članovi karate škole Pirovac osvajaju nove medalje

članovi karate škole "Pirovac" osvojili su četiri medalje na trećem Međunarodnom karate turniru "Split karate kup".

Zlatnu medalju je osvojila Bruna Gulam u kategoriji cicibanke – 22 kg, a srebrni je bio Antonio Barić u kategoriji učenici + 46 kg.
Broncu su osvojili Josip Čubrić mlađi učenici + 38 kg. i Josipa Gulam cicibanke - 22 kg.
Nakon pobjeda u eliminacijama u borbi za medalju izgubili su Nina Baus i Nikola Vukman, a dobar nastup imali su i Danijel Orlović, Roko Brković te Natali i Noa Bajan.
Na turniru je nastupilo 564 natjecatelja, 47 klubova iz tri države.
Borba koje je izazvala najveće oduševljenje u gledalištu je meč sestri Gulam. Nakon meča, Bruna se veselo igrala sa osvojenim peharom, a Josipa je od umora zaspala i sanjala skorašnji revanš (razvidno iz slike u prilogu).