08 April 2019

Nove medalje za članove karate škole Pirovac

Članovi karate škole "Pirovac" osvojili su dvije medalje na "Kupu Jadrana" koji je održan pretprošlog vikenda u Splitu.

Natali Bajan je osvojila srebrnu medalju u kategoriji Cicibanke + 26 kg, a nakon pobjede u eliminacijama, u polufinalu pobjeđuje Nalu Šiškov – Zanšin iz Splita. U finalu gubi od Ejle Helac, K.B.V. Grbavica.
Josip je također bio srebrni, ali u kategoriji mlađi učenici + 38 kg. U prvom kolu pobjeđuje Lovru Draškovića – K.K. Solin, a u polufinalu Ivana Ivankovića – Croherc Makarska dok u finalu gubi od Nemanje Gecaja - Šotokan Herceg Novi.

Iako nisu osvojili medalje dobar nastup su imali Nikola Vukman, Noa Bajan, Toni i Katarina Gulam i Duje Theo Savić.
Sljedeći nastup članova karate škole "Pirovac" je na Prvenstvu Hrvatske 13.-14. travnja 2019. godine u Ivankovu kod Županje.
Nadamo se lijepim vijestima iz Slavonije.